Bezpieczne dane firmowe
Acronis Wizjonerem w raporcie Gartnera
Mamy do tego narzędzia
Bezpieczna praca zdalna

Acronis przedstawia technologiczny aspekt F1

acronislogo2016.jpg

Jako swego rodzaju ciekawostkę chcieliśmy poinformować, iż firma Acronis, światowy lider w dziedzinie hybrydowej ochrony i przechowywania danych w chmurze, uruchomiła niedawno portal Acronis Motorsport, internetowy serwis na temat technologii sportów motorowych. Czterokrotny mistrz świata Formuły 1 i współwłaściciel zespołu Renault e.dams Alain Prost zgodził się wnieść swój wkład do portalu, jako doradca i redaktor gościnny.

Portal Acronis Motorsport łączy fanów wyścigów z zespołami Formuły 1 i Formula E, zapewniając wewnętrzny obraz tego, w jaki sposób zespoły te wykorzystują dane, projektują pojazdy wyścigowe i wdrażają różne technologie, aby osiągnąć doskonałość w zakresie inżynierii wyścigów. Portal wyróżnia się spośród pozostałych sportów motorowych, koncentrując się na technologicznych aspektach tego sportu.

Alain Prost dostarczy wskazówek i wesprze komentarze, dzieląc się fachową opinią na każdy temat związany ze sportami motorowymi. "Zawsze byłem zafascynowany techniczną stroną wyścigów. Spędzałem dużo czasu z moimi inżynierami. Zawsze uważałem, że aby być świetnym pilotem, trzeba znać sztukę wyścigową i być bardzo zaawansowanym technologicznie. "

Wyścigi samochodowe generują więcej danych niż jakikolwiek inny sport. Dane napędzają innowacje i rozwój technologiczny, czyniąc go najcenniejszym zasobem w wyścigu do mety. Zespoły Motorsport, takie jak Renault e.dams, wybierają Acronis, aby chronić cenne dane, ze względu na szybkość, wydajność i niezawodność tej technologii, które są niezbędne w przemyśle motoryzacyjnym.

"Portal Acronis Motorsport to nasz sposób na dostarczenie wglądu w technologię, która jest siłą napędową sportów motorowych. Acronis nieustannie dąży do zdobywania, dostarczania i ochrony wiedzy, a sporty motorowe są doskonałym źródłem wiedzy o tym, jak najnowocześniejsze technologie mogą zostać zepchnięte do granic możliwości - powiedział John Zanni, prezes Acronis.