Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Acronis przedstawia technologiczny aspekt F1

acronislogo2016.jpg

Jako swego rodzaju ciekawostkę chcieliśmy poinformować, iż firma Acronis, światowy lider w dziedzinie hybrydowej ochrony i przechowywania danych w chmurze, uruchomiła niedawno portal Acronis Motorsport, internetowy serwis na temat technologii sportów motorowych. Czterokrotny mistrz świata Formuły 1 i współwłaściciel zespołu Renault e.dams Alain Prost zgodził się wnieść swój wkład do portalu, jako doradca i redaktor gościnny.

Portal Acronis Motorsport łączy fanów wyścigów z zespołami Formuły 1 i Formula E, zapewniając wewnętrzny obraz tego, w jaki sposób zespoły te wykorzystują dane, projektują pojazdy wyścigowe i wdrażają różne technologie, aby osiągnąć doskonałość w zakresie inżynierii wyścigów. Portal wyróżnia się spośród pozostałych sportów motorowych, koncentrując się na technologicznych aspektach tego sportu.

Alain Prost dostarczy wskazówek i wesprze komentarze, dzieląc się fachową opinią na każdy temat związany ze sportami motorowymi. "Zawsze byłem zafascynowany techniczną stroną wyścigów. Spędzałem dużo czasu z moimi inżynierami. Zawsze uważałem, że aby być świetnym pilotem, trzeba znać sztukę wyścigową i być bardzo zaawansowanym technologicznie. "

Wyścigi samochodowe generują więcej danych niż jakikolwiek inny sport. Dane napędzają innowacje i rozwój technologiczny, czyniąc go najcenniejszym zasobem w wyścigu do mety. Zespoły Motorsport, takie jak Renault e.dams, wybierają Acronis, aby chronić cenne dane, ze względu na szybkość, wydajność i niezawodność tej technologii, które są niezbędne w przemyśle motoryzacyjnym.

"Portal Acronis Motorsport to nasz sposób na dostarczenie wglądu w technologię, która jest siłą napędową sportów motorowych. Acronis nieustannie dąży do zdobywania, dostarczania i ochrony wiedzy, a sporty motorowe są doskonałym źródłem wiedzy o tym, jak najnowocześniejsze technologie mogą zostać zepchnięte do granic możliwości - powiedział John Zanni, prezes Acronis.