Zgrana drużyna zawodowców
Poznaj nowy Netwrix Auditor 9.9
Mamy do tego narzędzia
Nasza firma nagrodzona przez Acronis

Acronis Backup 12.5 już dostępny

acronislogo2017.jpg

Acronis Backup 12.5 to najnowsza wersja wielokrotnie nagradzanego rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych danych znajdujących się na systemach lokalnych, zdalnych, w chmurze prywatnej, publicznej i na urządzeniach mobilnych. Wersja 12.5 łączy w sobie jeszcze większą skuteczność, niezawodność i szybkość tworzenia kopii zapasowych, co przełożyć ma się na wysoki poziom bezpieczeństwa danych, zarówno w przypadku awarii sprzętu, jak i jego infekcji, na przykład przez złośliwe oprogramowanie typu ransomware. Program daje możliwość szybkiego wykonania kopii zapasowej i przywrócenia danych sprzed kilku godzin lub do czystej kopii. Plusem jest przejrzysty interfejs zarządzania, który w jednym miejscu oddaje dostęp do wszystkich kluczowych narzędzi administratorskich.

Najnowsza wersja jest dostępna w dwóch liniach, dostosowanych do wymagań oraz budżetu użytkowników:
- Acronis Backup 12.5 Standard – podstawowa wersja, idealna dla mniejszych firm o nierozbudowanej infrastrukturze IT.
- Acronis Backup 12.5 Advanced – zawiera dodatkowe funkcje, takie jak np. role administracyjne, niestandardowe panele kontrolne, zaawansowane raporty, obsługę napędów taśmowych i migawki SAN.

Główne cennych nowej wersji:
- Znacząco uproszczone licencjonowanie i niesamowita szybkość instalacji - do zainstalowania produktu wymagane są tylko 3 kliknięcia.
- Ochrona większej ilości platform, m.in. Amazon, Azure, Office 365 i Oracle Database.
- Wysoka opłacalność i możliwość wyboru modelu licencjonowania: subskrypcyjny i licencje wieczyste.
- Ekskluzywne funkcje, takie jak niestandardowe panele kontrolne, zaawansowane raportowanie, role administracyjne, Acronis Active Protection oraz Acronis Notary.