Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

WithSecure jest u nas

withsecure-logo.png

Stale poszerzając nasze portfolio narzędzi cyberbezpieczeństwa rozpoczynamy współpracę z firmą WithSecure, znaną wcześniej jako F-Secure. Zmiana rozpoznawalnej przez 30 lat marki dotyczy portfolio produktów dedykowanych dla firm i jest zgodna z planami ogłoszonymi w lutym bieżącego roku, dotyczącymi podziału F-Secure na dwa biznesy. Ruch ten to konsekwencja wieloletnich działań firmy, która w ciągu ostatnich kilku lat przekształciła swoją działalność korporacyjną i konsumencką w dwie silne, prężnie funkcjonujące gałęzie. Nowa marka została opracowana we współpracy z pracownikami firmy F-Secure, partnerami handlowymi oraz klientami.

WithSecure wykorzystuje bogate doświadczenie firmy w zakresie bezpieczeństwa, przeprowadzone badania i najnowocześniejsze technologie. Oferta producenta łączy światowej klasy fachową wiedzę, innowacyjne podejście i nowoczesną technologię przeciwdziałania atakom cybernetycznym. Portfolio obejmuje inteligentną ochronę punktów końcowych, ochronę treści w chmurze dla Salesforce oraz zarządzanie wykrywaniem i reagowaniem na incydenty. Ochrona oparta na sztucznej inteligencji zabezpiecza punkty końcowe, dane w chmurze, a inteligentne wykrywanie i reagowanie są wspierane przez ekspertów, którzy identyfikują zagrożenia biznesowe, aktywnie polując na zagrożenia i stawiając czoła atakom w czasie rzeczywistym.

Głównym, a właściwie podstawowym produktem firmy jest WithSecure Elements - modułowe rozwiązanie, zawierające pełen zakres aplikacji z dziedziny cyberzabezpieczeń, które zapewniają kompleksową ochronę środowiska biznesowego i chmurowego. Produkt obejmuje wielokrotnie nagradzane technologie z zakresu zarządzania lukami w zabezpieczeniach, zarządzania poprawkami, ochrony punktów końcowych oraz wykrywania i reagowania w punktach końcowych.