Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

WebTitan

webtitan-logo.jpg

WebTitan Gateway jest narzędziem służącym do filtrowania treści sieci web, pozwalającym na monitorowanie, kontrolowanie i ochronę firm oraz użytkowników przed zagrożeniami online. WebTitan Gateway, jako rozwiązanie typu software appliance, może zostać zainstalowane na urządzeniu lub działać w środowisku wirtualnym. Charakteryzuje się wysoką skalowalnością oraz bogatymi funkcjonalnościami, jak również prostotą wdrożenia i zarządzania.

Dla kogo rozwiązanie WebTitan Gateway będzie sensownym rozwiązaniem? Dla wszystkich firm, które chcą chronić użytkowników i sieć przed zagrożeniami pochodzącymi z niebezpiecznych stron www. To odpowiednie narzędzie dla uczelni, które chcą ograniczyć dostęp studentów i pracowników do stron z nieodpowiednią zawartością ale również instytucji rządowych, aby chronić użytkowników i sieć oraz zmniejszyć koszty związane z przepustowością.

Proces instalacji bram sieciowych WebTitan jest niezwykle prosty, a dodatkową zaletę stanowi również doskonała integracja z istniejącą infrastrukturą sieciową. WebTitan Gateway daje administratorom nieskomplikowane narzędzie pozwalające tworzyć szczegółowe reguły dotyczące korzystania z Internetu dla pojedynczych użytkowników lub grup użytkowników, zgodne z polityką firmy w zakresie korzystania z Internetu.

Główne funkcjonalności rozwiązania:
Ochrona antywirusowa - rozwiązania WebTitan wykorzystują wielokrotnie nagradzane silniki antywirusowe ClamAV, do których właściwości należy autoaktualizacja oraz minimalne nakłady w zakresie zarządzania, a które jednocześnie gwarantują najwyższą ochronę antywirusową.
Filtrowanie ULR - WebTitan filtruje ULR stron internetowych w oparciu o predefiniowane kategorie, takie jak media społecznościowe, wiadomości, pornografia, hazard itp. System zawiera ponad 500 milionów adresów stron internetowych w 200 językach. Możliwości filtrowania udostępniane użytkownikom są niezwykle dokładne, a jednocześnie elastyczne i bazują na zasobach sieci.
Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i phishingiem - WebTitan blokuje dostęp do niebezpiecznych stron internetowych, stron ze złośliwym oprogramowaniem, stron wysyłających spam oraz chroni przed oprogramowaniem szpiegującym.
Elastyczne tworzenie reguł - Używając bramy sieciowej WebTitan można bez trudu zarządzać zróżnicowanymi politykami wyszukiwania, w celu ochrony użytkowników. Rozwiązanie pozwala na podzielenie wszystkich użytkowników na grupy i ustalenie, jakie polityki wyszukiwania są odpowiednia dla każdej z nich. Dzięki tej funkcjonalności administratorzy mają możliwość wdrażania mniej lub bardziej rygorystycznej polityki w zależności od grupy użytkowników.
Kontrola SSL - Brama sieciowa WebTitan kontroluje certyfikaty SSL całego ruchu szyfrowanego, w celu upewnienia się o jego autentyczności. Kontrola SSL zapobiega sytuacji, w której zaszyfrowane treści są w stanie ominąć filtry sieciowe.
Integracja - WebTitan umożliwia uwierzytelnianie w oparciu o adres IP i może integrować się z serwerami uwierzytelniającymi (LDAP) lub Active Directory wykorzystując NTLM.
Raportowanie - Użytkownicy mają dostęp do rozbudowanego pakietu predefiniowanych raportów dotyczących działań podejmowanych przez pojedynczych użytkowników lub grupy użytkowników, możliwy jest również podgląd operacji w czasie rzeczywistym.
Interfejs użytkownika w sieci - Gwarantuje administratorom łatwy dostęp oraz zarządzanie politykami, jak również możliwość tworzenia raportów.

Narzędzie posiada polskojęzyczną konsolę administracyjną.

trial

strona www

Klasa sprzętu:

 PC  Serwer  Maszyna wirtualna

System operacyjny:

 Windows 7/8/10  Mac OS X 10.7, 10.8 lub 10.9  Linux
 Windows Server 2008/2012/2016  iOS  Android

Przeglądarka:

 Opera  Safari  Chrome  Firefox  Internet Explorer

Zapraszamy do zakupu produktu:

Formularz zapytania


Masz pytanie dotyczące tego produktu?
Prześlij je za pomocą formularza.
Nasz pracownik udzieli Tobie szczegółowej odpowiedzi na zadane pytania.