Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Unitrends Enterprise Backup

unitrends-enterprise-backup-logo.png

Oprogramowanie Unitrends Enterprise Backup jest elastyczne i adaptowalne, umożliwiając wyeliminowanie rozwiązań wielopunktowych i skrócenie czasu, jaki pracownicy IT muszą poświęcać na zarządzanie kopiami zapasowymi i odzyskiwaniem danych. Unitrends Enterprise Backup zapewnia kompleksowe tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych dla zasobów fizycznych i wirtualnych.

Oprogramowanie działa na wybranym przez użytkownika sprzęcie, jako wirtualne urządzenie do tworzenia kopii zapasowych. Można je wdrożyć w siedzibie firmy lub w wybranych chmurach wielkoskalowych, takich jak Microsoft Azure czy Amazon Web Services. Intuicyjny interfejs użytkownika Unitrends umożliwia granularne sterowanie, za pomocą jednej konsoli administracyjnej, tworzeniem kopii zapasowych i odzyskiwaniem danych w siedzibie przedsiębiorstwa, w chmurze, a także w obydwu tych środowiskach. Konfigurowalny pulpit umożliwia szybkie i sprawne wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych zadań.

Dostępne w czterech wersjach, oprogramowanie Unitrends Backup zapewnia elastyczność w dostosowywaniu się do zmieniających się wymagań twojej firmy w obszarze zachowania ciągłości działania. Niezależnie od tego, czy chcesz zabezpieczyć jednego hosta VMware vSphere z kilkoma maszynami wirtualnymi, czy mieszane środowisko centrum danych i chmury z fizycznymi serwerami i tysiącami maszyn wirtualnych vSphere i Hyper-V, dzięki rozwiązaniu Unitrends Backup zabezpieczysz każde środowisko.

Edycje oprogramowania Unitrends Enterprise Backup:

Essentials - dostępne dla maksymalnie 10 procesorów lub serwerów, ochrona na poziomie plików, możliwa integracja z Unitrends Cloud.
Standard - licencje dostępne na procesor lub serwer, obejmuje kopie zapasowe zoptymalizowane pod kątem sieci WAN do lokacji dodatkowej, ochronę plików NAS.
Enterprise - licencje dostępne na procesor lub serwer, obejmuje agenty do ochrony aplikacji.
Enterprise Plus - licencje dostępne na procesor lub serwer, obejmuje ochronę NAS poprzez NDMpi Recovery Assurance.


Po większą dawkę informacji na temat produktów Unitrends zapraszamy na stronę www.unitrends.com.pl


trial

strona www

Ulotka PL

Klasa sprzętu:

 PC  Serwer  Maszyna wirtualna

System operacyjny:

 Windows 7/8/10  Mac OS X 10.7, 10.8 lub 10.9  Linux
 Windows Server 2008/2012/2016  iOS  Android

Przeglądarka:

 Opera  Safari  Chrome  Firefox  Internet Explorer

Zapraszamy do zakupu produktu:

Formularz zapytania


Masz pytanie dotyczące tego produktu?
Prześlij je za pomocą formularza.
Nasz pracownik udzieli Tobie szczegółowej odpowiedzi na zadane pytania.