Poznaj nowy Netwrix Auditor 9.9
Mamy do tego narzędzia
Bezpieczna praca zdalna
Backup 5 kont Microsoft 365 za darmo

Unitrends Backup

unitrends-backup-logo.jpg

Oprogramowanie Unitrends Backup jest elastyczne i adaptowalne, umożliwiając wyeliminowanie rozwiązań wielopunktowych i skrócenie czasu, jaki pracownicy IT muszą poświęcać na zarządzanie kopiami zapasowymi i odzyskiwaniem danych. Unitrends Backup zapewnia kompleksowe tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych dla zasobów fizycznych i wirtualnych.

Oprogramowanie działa na wybranym przez użytkownika sprzęcie, jako wirtualne urządzenie do tworzenia kopii zapasowych. Można je wdrożyć w siedzibie firmy lub w wybranych chmurach wielkoskalowych, takich jak Microsoft Azure czy Amazon Web Services. Intuicyjny interfejs użytkownika Unitrends umożliwia granularne sterowanie, za pomocą jednej konsoli administracyjnej, tworzeniem kopii zapasowych i odzyskiwaniem danych w siedzibie przedsiębiorstwa, w chmurze, a także w obydwu tych środowiskach. Konfigurowalny pulpit umożliwia szybkie i sprawne wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych zadań.

Dostępne w czterech wersjach, oprogramowanie Unitrends Backup zapewnia elastyczność w dostosowywaniu się do zmieniających się wymagań twojej firmy w obszarze zachowania ciągłości działania. Niezależnie od tego, czy chcesz zabezpieczyć jednego hosta VMware vSphere z kilkoma maszynami wirtualnymi, czy mieszane środowisko centrum danych i chmury z fizycznymi serwerami i tysiącami maszyn wirtualnych vSphere i Hyper-V, dzięki rozwiązaniu Unitrends Backup zabezpieczysz każde środowisko.

Edycje oprogramowania Unitrends Backup:
VM BackupEssentials for VMware (vBE) - dostępne dla maksymalnie 6 gniazd, tylko dla środowisk VMware, opcjonalna integracja z Unitrends Cloud.
Essentials - dostępne dla maksymalnie 10 gniazd lub serwerów, ochrona na poziomie plików, możliwa integracja z Unitrends Cloud.
Standard - licencje dostępne na gniazdo lub serwer, obejmuje kopie zapasowe zoptymalizowane pod kątem sieci WAN do lokacji dodatkowej, ochronę plików NAS.
Enterprise - licencje dostępne na gniazdo lub serwer, obejmuje agenty do ochrony aplikacji.
Enterprise Plus - licencje dostępne na gniazdo lub serwer, obejmuje ochronę NAS poprzez NDMpi Recovery Assurance.

 

Po większą dawkę informacji na temat produktów Unitrends zapraszamy na stronę www.unitrends.com.pl

Klasa sprzętu:

 PC  Serwer  Maszyna wirtualna

System operacyjny:

 Windows 7/8/10  Mac OS X 10.7, 10.8 lub 10.9  Linux
 Windows Server 2008/2012/2016  iOS  Android

Przeglądarka:

 Opera  Safari  Chrome  Firefox  Internet Explorer

Zapraszamy do zakupu produktu:

Formularz zapytania


Masz pytanie dotyczące tego produktu?
Prześlij je za pomocą formularza.
Nasz pracownik udzieli Tobie szczegółowej odpowiedzi na zadane pytania.