Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

TeamViewer 15

teamviewer-logo.png

TeamViewer to najpopularniejsze na świecie narzędzie do dostępu zdalnego, umożliwiające działanie zdalne z komputerami, urządzeniami mobilnymi oraz urządzeniami IoT z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie. Program z powodzeniem można wykorzystywać od przenoszenia danych pomiędzy komputerami, prowadzenia czatów, wirtualnych szkoleń, pokazów prezentacji na żywo odtwarzanych bezpośrednio na komputerze klienta, a także zarządzanie serwerami bazującym na platformie Windows. Wszystkie prywatne dane, rozmowy i spotkania pozostają bezpieczne, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Producent aktualnie obsługuje ponad 1,7 miliarda kont TeamViewer, które mają dostęp do największej i najszybszej sieci umożliwiającej zdalne połączenia.

Najważniejsze cechy oprogramowania TeamViewer:

- Wysoki poziom bezpieczeństwa.
- Bardzo wysoka wydajność.
- Przejrzysty i prosty w obsłudze interfejs użytkownika.
- Brak potrzeby konfiguracji, możliwość rozpoczęcia pracy od razu po pobraniu agenta.
- Połączenia między wieloma platformami systemowymi.
- Praca w środowiskach międzynarodowych.


Główne właściwości:

Najwyższy standard bezpieczeństwa - Wykorzystywana jest do tego celu najnowsza technologia, a infrastruktura producenta posiada certyfikat ISO 27001 oraz jest całkowicie zgodna z HIPAA oraz SOC2. Zapewnia szyfrowanie 256-bit AES, dwuetapowe uwierzytelnianie, ochronę przed atakami typu „brute force”, białą listę użytkowników oraz IP, listy urządzeń zaufanych oraz wymuszone resetowanie hasła.

Wsparcie bez instalacji - Przy użyciu programu TeamViewer łączysz się z dowolnymi komputerami podłączonymi do internetu. Nie jest przy tym wymagana instalacja oprogramowania po stronie klienta. Aby nawiązać połączenie Twój klient uruchamia jedynie niewielki program.

Dostęp do wielu platform
- Łączenie się z wieloma platformami – PC z PC, urządzenia mobilne z PC, PC z urządzeniami mobilnymi oraz urządzeniami mobilnymi z urządzeniami mobilnymi.

Transfer danych - TeamViewer pozwala na zintegrowany transfer danych, umożliwiający kopiowanie jakichkolwiek danych.

Optymalna wydajność - TeamViewer dostosowuje jakość obrazu oraz prędkość w zależności od połączenia sieciowego, tym samym uzyskuje się optymalną wydajność nawet dla bardzo wolnych łączy.


Narzędzie TeamViewer jest dostępne w trzech edycjach, różniących się funkcjonalnością: Business, Premium oraz Corporate. Dodatkowo dostępne, płatne opcje to: Dodatkowy Kanał oraz Obsługa Urządzeń Mobilnych.

trial

strona www

Klasa sprzętu:

 PC  Serwer  Maszyna wirtualna

System operacyjny:

 Windows 7/8/10  Mac OS X 10.7, 10.8 lub 10.9  Linux
 Windows Server 2008/2012/2016  iOS  Android

Przeglądarka:

 Opera  Safari  Chrome  Firefox  Internet Explorer

Zapraszamy do zakupu produktu:

Formularz zapytania


Masz pytanie dotyczące tego produktu?
Prześlij je za pomocą formularza.
Nasz pracownik udzieli Tobie szczegółowej odpowiedzi na zadane pytania.