Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Stellar Reporter & Auditor for Exchange Server

stellar-reporter-auditor-for-exchange-logo.png

Stellar Reporter & Auditor for Exchange Server to zautomatyzowane oprogramowanie do analizy i raportowania przeznaczone dla administratorów do przeprowadzania audytów środowiska Exchange. Narzędzie śledzi i analizuje wszystkie krytyczne dane w Exchange Server i sieci AD. Wyposaża administratorów w dokładne i przydatne raporty z audytu w czasie rzeczywistym, bez konieczności korzystania z Exchange Management Shell.

Kluczowe cechy narzędzia to:
- Generuje 142 różne raporty dla Exchange Server.
- Raporty z intuicyjnymi wykresami i wykresami w celu szybkiego dostarczenia kluczowych informacji.
- Pozwala zaplanować skanowanie i raportowanie wraz z powiadomieniami.
- Interfejs webowy umożliwiający dostęp z dowolnego miejsca, w tym ze smartfonów.
- Eksportuje raporty do formatów CSV, PDF, XLXS i HTML.
- Obsługuje wiele serwerów Exchange w tej samej sieci.
- Obsługuje Exchange Server 2007, 2010, 2013 oraz 2016.

Stellar Reporter & Auditor for Exchange Server to potężne narzędzie do badania i nadzoru środowiska Exchange poprzez pobieranie, śledzenie i analizę punktów danych dotyczących każdego aspektu Exchange Server. Zapewnia intuicyjne raporty o skrzynkach pocztowych (ruch, rozmiar, zawartość), folderze publicznym, użyciu, bezpieczeństwie, wskaźnikach wzrostu, konfiguracjach serwerów itp., pomagając administratorom Exchange w płynnym działaniu serwera. Ponadto automatyzuje procesy analizy i raportowania Exchange Server, aby zapewnić precyzyjne śledzenie wydajności, użytkowania, bezpieczeństwa i wszystkich innych kluczowych aspektów serwera przez całą dobę, bez potrzeby ręcznego monitorowania i wysiłków administracyjnych. Stellar Reporter & Auditor for Exchange Server to narzędzie internetowe, dzięki czemu użytkownik może uzyskiwać dostęp do raportów z dowolnego miejsca, w tym ze smartfonów, i otrzymywać powiadomienia o wielu serwerach Exchange w sieci.

Stellar Reporter & Auditor for Exchange Server jest wyposażony w dedykowane menu Nawigacji Administratora z wieloma gotowymi funkcjami dla serwera, harmonogramu, zarządzania alarmami, zarządzania użytkownikami oraz ustawień. Funkcja serwera pozwala dodawać, edytować i skanować serwer, a scheduler może służyć do planowania skanowania, wysyłania raportów, przeglądania historii zadań i edycji istniejących zadań. Zarządzanie alertami pozwala wyświetlać, dodawać i edytować alerty, a zarządzanie użytkownikami może być używane do przeglądania, dodawania i edytowania użytkowników.

Oprogramowanie licencjonuje się na podstawie ilości systemów Exchange objętych analizą. Standardowa licencja obejmuje jeden system, licencja Technician - maksymalnie trzy systemy Exchange Server.

pobierz wersję trial

 strona www producenta

Klasa sprzętu:

 PC  Serwer  Maszyna wirtualna

System operacyjny:

 Windows 7/8/10  Mac OS X 10.7, 10.8 lub 10.9  Linux
 Windows Server 2008/2012/2016  iOS  Android

Przeglądarka:

 Opera  Safari  Chrome  Firefox  Internet Explorer

Zapraszamy do zakupu produktu:

Formularz zapytania


Masz pytanie dotyczące tego produktu?
Prześlij je za pomocą formularza.
Nasz pracownik udzieli Tobie szczegółowej odpowiedzi na zadane pytania.