Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Projekt Cyfrowa Gmina - doradzimy w doborze oprogramowania

cyfrowa-polska.png

W dniu wczorajszym ruszył program „Cyfrowa Gmina” kierowany do wszystkich gmin w Polsce (miejskich, miejsko-wiejskich, wiejskich) i mający na celu wsparcie rozwoju cyfrowego instytucji samorządowych oraz zwiększenie ich cyberbezpieczeństwa.

Dofinansowanie będzie można otrzymać na zadania związane z:
- Cyfryzacją urzędów JST i jednostek im podległych oraz nadzorowanych poprzez nabycie sprzętu IT i oprogramowania, licencji niezbędnych do realizacji e-usług, pracy i edukacji zdalnej.
- Edukację cyfrową dla JST w zakresie obsługi nabytego sprzętu oraz oprogramowania i licencji.
- Analizą stanu cyberbezpieczeństwa JST, a także zapewnieniem cyberbezpieczeństwa samorządowych systemów informatycznych.

W ramach dofinansowania gminy otrzymają dofinansowanie w formie grantu do 100% wydatków kwalifikowanych. Minimalna wysokość grantu dla jednej gminy wynosić będzie 100 000 zł, natomiast maksymalna to 2 000 000 zł.

Nie wypełnimy wniosku za gminę, możemy natomiast pomóc dobrać rozwiązania dla Gminy i uzasadnić ich zastosowanie. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania bezpieczeństwa IT oraz narzędzia do wspomagające pracę zdalną idealnie dopasowane do tego programu.

Szczegóły projektu "Cyfrowa Gmina" znajdują na dedykowanej stronie programu.

Zapraszamy do kontaktu!