Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Platforma Skyvia - już oferujemy

skyvia-logo.png

Podpisaliśmy umowę partnerską z firmą Skyvia, platformą ETL, której twórcami jest współpracująca z nami firma Devart. Jest to pierwsze narzędzie ETL w naszej ofercie i jesteśmy bardzo ciekawi jak będzie wyglądało zainteresowanie tym produktem.

Narzędzia ETL to rozwiązania, które pomagają wydobyć dane z wielu różnych źródeł i przekształcić je w scentralizowany magazyn. Narzędzia te pomagają firmom wdrażać strategie integracji danych poprzez gromadzenie różnych danych i konsolidację ich w jednej hurtowni danych. Narzędzia ETL sprawiają, że różne dane współpracują ze sobą. W rezultacie proces ten odgrywa istotną rolę w tworzeniu lepszej analizy biznesowej i realizacji bardziej kompleksowych strategii zarządzania danymi.

Skyvia to uniwersalna platformę danych w chmurze do zarządzania danymi, tworzenia kopii zapasowych, łączności i integracji. Jest to w 100% platforma chmurowa, która oferuje skalowalność i elastyczność, jednocześnie eliminując potrzebę ręcznych aktualizacji lub wdrażania.

Skyvia nie oferuje rozwiązania opartego na kreatorze kodowania, aby zaspokoić potrzeby specjalistów IT i użytkowników biznesowych z niewielką lub zerową wiedzą na temat kodowania. Niezależnie od tego, czy jesteś małym startupem, czy dużym przedsiębiorstwem, Skyvia może pomóc w łatwym tworzeniu potoków danych i zarządzaniu nimi oraz łączeniu danych lokalnych i w chmurze, aby zautomatyzować i usprawnić przepływy pracy.