Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Nitro Professional 13

nitropdf9-logo.png

Oprogramowanie Nitro Professional 13 to kompletny pakiet do tworzenia, przeglądania, edycji oraz konwersji plików w formacie PDF. Interfejs programu zbliżony jest do tego znanego z pakietu Microsoft Office dzięki czemu praca z programem jest bardzo intuicyjna. Aplikacja posiada bardzo szeroką funkcjonalność od edycji plików po ich konwersję do różnych formatów. Pozwala na konwersję PDF do formatu Microsoft Word czy rich text. Podczas konwersji zachowuje strukturę, kolorystykę oraz czcionki z oryginalnego dokumentu.

Ważnym elementem programu jest możliwość edycji dokumentów PDF. Możliwa jest zmiana zawartości dokumentu czy dodawanie nowych elementów. Program umożliwia również tworzenie dokumentów formularzy z polami do wpisania tekstu. Tworzone pliki mogą być zaszyfrowane hasłem. W aplikacji dostępna jest funkcja łączenia plików PDF.

 


Główne cechy Nitro Pro:

• Tworzy pliki PDF i PDF/A z dowolnej wirtualnej aplikacji Windows, z pełną kontrolą opcji plików końcowych. Oferuje jednoprzyciskową konwersję do różnych najczęściej używanych typów plików (włączając w to Word, Excel, PowerPoint, Word Perfect i inne) oraz możliwość łączenia kilku źródeł do jednego pliku docelowego. Nitro PDF Professional upraszcza proces tworzenia plików PDF. Wszystkie pliki stworzone za pomocą programu są w pełni kompatybilne z innymi aplikacjami podglądającymi pliki PDF włączając w to Adobe Reader i Adobe Acrobat.

• W pełni edytuje zawartość dokumentów PDF. Od poprawiania literówek i aktualizacji lub usuwania tekstu, do zaawansowanych zadań edycji obrazów takich, jak dołączanie, zmiana miejsca, kadrowanie, zmiana rozmiaru i podpróbkowanie. Nitro PDF Professional robi to łatwo i szybko. Twórz zawartość w swoich dokumentach poprzez wstawianie nagłówków, stopek, znaków wodnych, numerów stron i innych. Edytuj właściwości dokumentu i optymalizuj PDF-y w celu rozpowszechniania i tworzenia plików PDF dla odbiorców.

• Z łatwością konwertuje pliki PDF do formatów Worda i RTF z przemysłową szczegółowością, pozwalającą na szybką reedycję zawartości w programach Microsoft Word, WordPerfect, OpenOffice i innych. Wypakuj tekst i obrazy z plików PDF pojedynczym kliknięciem, z zamiarem uniknięcia kłopotów, które występują w innych programach. Kopiuj istniejące bloki tekstu lub rób zrzuty ekranowe stron PDF w celu szybkiego wklejenia do innego dokumentu.

• Optyczne Rozpoznawanie Tekstu (OCR) - stworzone pliki możesz przeszukiwać, edytować, komentować i kopiować z dokumentów papierowych oraz opartych o obraz. Z OCR-em już nigdy nie będziesz musiał przepisywać żadnego tekstu. Szybko i łatwo stworzysz pliki PDF, idealne do szybkiej edycji, dzielenia i przechowywania.

• Dzięki elektronicznemu przeglądaniu dokumentów uprościsz sprawy i wyeliminujesz straty papieru. Użyj intuicyjnego narzędzia do komentowania Nitro PDF Professional by dodawać notatki, opinie tekstowe, rysować znaczniki i wiele więcej. Odpowiadaj na opinie od innych, lub przeglądaj, łącz, organizuj lub podsumowuj komentarze podsumowujących z jednej lokalizacji. Skutecznie łącz i dziel swoje komentarze z użytkownikami Adobe Acrobat i Adobe Reader.

• Twórz formularze PDF szybko i łatwo przy użyciu zestawy solidnych formularzy projektowych i narzędzi edycyjnych. W ciągu kilku kliknięć zamień statyczne dokumenty PDF w profesjonalnie wyglądające formularze PDF, zawierające pola tekstowe, przyciski, pola wyboru, JavaScript i wiele więcej. Wypełniaj, poddawaj ocenie, drukuj i zapisuj formularze PDF.

• Zabezpiecz swoją pracę - kontroluj, jak użytkownicy oglądają i używają twoje delikatne i poufne informacje za pomocą silnego szyfrowania plików PDF. Użyj haseł by zastrzec kto może otwierać pliki i wykonywać inne zadania, takie, jak drukowanie, edycja, kopiowanie i wypełnianie formularzy. Użyj elektronicznych sygnatur i certyfikatów by zapewnić integralność dokumentów i zapobiec ingerencji w ich zawartość.

• Łącz dokumenty, arkusze kalkulacyjne, prezentacje i inne dokumenty w pojedyncze, doskonałe pliki PDF. Potężne narzędzie edycyjne Nitro Pro pozwoli ci reorganizować, kasować, osadzać, ekstrahować, przemieszczać, dzielić i obracać strony dając ci precyzyjną kontrolę nad twoim dokumentem z gwarancją prezentacji twoich informacji zgodnie z twoimi intencjami.

 

Program ten występuje również w opcji MULTIPLE LICENSE z cenami uzależnionymi od wielkości organizacji - w przypadku pytań prosimy o kontakt.


trial

strona www

Klasa sprzętu:

 PC  Serwer  Maszyna wirtualna

System operacyjny:

 Windows 7/8/10  Mac OS X 10.7, 10.8 lub 10.9  Linux
 Windows Server 2008/2012/2016  iOS  Android

Przeglądarka:

 Opera  Safari  Chrome  Firefox  Internet Explorer

Zapraszamy do zakupu produktu:

Formularz zapytania


Masz pytanie dotyczące tego produktu?
Prześlij je za pomocą formularza.
Nasz pracownik udzieli Tobie szczegółowej odpowiedzi na zadane pytania.