Nowe produkty w rodzinie Netwrix
Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Netwrix przejmuje ANIXIS, aby umożliwić klientom egzekwowanie zasad silnych haseł

netwrix-logo-new.png

Netwrix, dostawca narzędzi z zakresu cyberbezpieczeństwa, ogłosił dziś przejęcie firmy ANIXIS, niezależnego dostawcy oprogramowania, który pomaga administratorom systemu w zarządzaniu i egzekwowaniu zasad haseł dla kont użytkowników i administratorów. To przejęcie potwierdza zobowiązanie firmy Netwrix do oferowania klientom rozwiązań chroniących dostęp do wrażliwych danych.

Według ostatnich badań dotyczących bezpieczeństwa IT, przeprowadzonych przez Netwrix, 79% dyrektorów ds. Informatyki obawia się, że użytkownicy mogą nie stosować się do najlepszych praktyk bezpieczeństwa podczas pracy zdalnej, co naraża organizacje na ryzyko. Dzięki ANIXIS, który jest teraz częścią Netwrix, organizacje będą mogły rozwiązać ten problem za pomocą łatwego do wdrożenia rozwiązania, które zapewni dostęp do wrażliwych danych i znacznie zmniejszy powierzchnię ataku.

Klienci ANIXIS otrzymują to, co najlepsze z obu światów. ANIXIS będzie nadal oferować swoje potężne rozwiązania programowe i terminowe wsparcie, jako niezależna spółka zależna Netwrix. Ponadto ANIXIS ma teraz dostęp do obszernych zasobów zapewniających długoterminową stabilność i siłę biznesową, które może zapewnić tylko globalna firma, taka jak Netwrix, zapewniając optymalną obsługę klienta ANIXIS przez wiele lat.

Aby dowiedzieć się więcej o produktach ANIXIS, odwiedź: https://www.anixis.com