Zgrana drużyna zawodowców
Poznaj nowy Netwrix Auditor 9.9
Mamy do tego narzędzia
Nasza firma nagrodzona przez Acronis

Nagrywanie sesji Wayk Now już jest!

devolutions-logo.png

Naprawdę bardzo dobre wieści z Devolutions. Po wielu prośbach i ciężkiej pracy inżynierów narzędzie Wayk Now Enterprise umożliwia teraz nagrywanie sesji zdalnych!

Obecnie coraz więcej organizacji korzysta z rejestrowania sesji do różnych celów, takich jak audyty, szkolenia czy zgodność ze standardami bezpieczeństwa. Nagrywanie sesji jest szczególnie przydatne dla administratorów systemów i techników wsparcia w kilku obszarach, w tym:

- Jakość wsparcia - Rozwiązywanie problemów może być złożone i obejmować wiele kroków, a następnie konieczność ponownego wyjaśnienia wszystkiego od początku. Nagrywanie sesji umożliwia łatwe udostępnianie sesji do celów analizy i szkolenia.

- Przejrzystość - Nagrywanie sesji umożliwia szczegółowe i kompleksowe ścieżki audytu. Zamiast otrzymywać podsumowanie, sesje można przeglądać w celu zachowania zgodności oraz w celu potwierdzenia kluczowych szczegółów, takich jak czas trwania i zakres.

- Zgodność - Firmy, które dążą do uzyskania zgodności ze standardami PCI lub HIPPA, mogą używać rejestrowania sesji, aby upewnić się, że spełniają wymagania zgodności.

- Baza wiedzy - Nagrywanie sesji jest idealne do tworzenia bazy wiedzy, która może być wykorzystana do szkolenia i coachingu.