Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

MOVEit

progress-moveit-logo.png

Progress MOVEit to wiodące oprogramowanie do zarządzania transferem plików (MFT), stosowane przez tysiące organizacji na całym świecie. Niezależnie od tego, czy jest wdrażane jako usługa, w chmurze, czy w siedzibie firmy, MOVEit umożliwia organizacji spełnienie norm zgodności, łatwe zapewnienie niezawodności kluczowych procesów biznesowych oraz zabezpieczenie transferu wrażliwych danych pomiędzy partnerami, klientami, użytkownikami i systemami przy zapewnieniu pełnej widoczności i kontroli nad wszystkimi działaniami.

Elastyczna architektura systemu MOVEit ułatwia wybór funkcji, które odpowiadają konkretnym potrzebom klientów zainteresowanych wdrożeniem systemu MFT.

MOVEit Cloud umożliwia konsolidację wszystkich czynności związanych z przesyłaniem plików do jednego systemu, zapewniając lepszą kontrolę zarządzania nad kluczowymi procesami biznesowymi. To zaufane i sprawdzone rozwiązanie typu SaaS zapewniające bezpieczeństwo, niezawodność oraz zgodność z przepisami przy jednoczesnej wygodzie usługi w chmurze. MOVEit Cloud zapewnia scentralizowaną kontrolę dostępu, szyfrowanie plików i śledzenie działań, które są niezbędne do zapewnienia niezawodności operacyjnej i zgodności z umowami SLA, wewnętrznym zarządzaniem i wymogami regulacyjnymi, takimi jak PCI, HIPAA, CCPA i GDPR (RODO).

MOVEit Transfer zapewnia te same, wielokrotnie nagradzane możliwości co MOVEit Cloud w rozwiązaniu dostępnym lokalnie. Zapewnia zarządzanie i kontrolę nad krytycznymi dla firmy transferami plików, konsolidując je wszystkie w jednym systemie. Możliwości MOVEit Transfer w zakresie szyfrowania plików, bezpieczeństwa, śledzenia aktywności, rejestrowania danych zabezpieczonych przed manipulacją oraz scentralizowanej kontroli dostępu w pełni spełnią nawet wyśrubowane wymagania operacyjne. MOVEit Transfer zapewnia zgodność z umowami SLA oraz wewnętrznymi wymaganiami w zakresie zarządzania oraz regulacje takie jak PCI, HIPAA, CCPA i GDPR (RODO).

MOVEit Automation umożliwia administratorom i autoryzowanym użytkownikom łatwe tworzenie zadań opartych na plikach bez konieczności programowania. Automatyzuje i kontroluje dostęp do zasobów transferu plików, minimalizuje obciążenie pracą i zmniejsza liczbę błędów, jednocześnie zmniejszając ryzyko utraty danych. To niezawodny, bezpieczny sposób udostępniania danych biznesowych ze ścieżką audytu i wglądem we wszystkie działania związane z transferem plików.

Główne cechy oprogramowania Progress MOVEit:


Transfer przez e-mail i przeglądarkę internetową – Dodatek MOVEit Ad-Hoc sprawia, że bezpieczny transfer plików jest łatwo dostępny z poziomu programu Microsoft Outlook lub przeglądarki internetowej, zapewniając zgodne z przepisami przesyłanie ad hoc poufnych danych.
Mobilny zarządzany transfer plików - Bezpłatna aplikacja MOVEit Mobile umożliwia kontrolę bezpiecznego i zarządzanego transferu plików na wyciągnięcie ręki za pośrednictwem urządzenia z systemem iOS lub Android.
Integracja z Mulesoft iPaaS – dodatek MOVEit Mulesoft Connector umożliwia integrację funkcji zarządzanego transferu plików z dowolną aplikacją obsługiwaną przez rozwiązanie iPaaS firmy Mulesoft.
Bezpieczna współpraca użytkowników końcowych - Secure Folder Sharing zapewnia wewnętrznym i zewnętrznym użytkownikom końcowym łatwą w użyciu możliwość współpracy metodą "przeciągnij i upuść" jako alternatywę dla korzystania z poczty elektronicznej lub współpracy w zakresie treści w celu udostępniania poufnych danych.
Elastyczne wdrażanie - Elastyczność wdrażania oznacza, że można dokładnie zaspokoić swoje potrzeby, korzystając z opcji od MFT-as-a-Service, przez chmurę publiczną, po rozwiązania w siedzibie firmy lub chmurę hybrydową.
Brama DMZ Proxy - MOVEit Gateway to serwer proxy DMZ, który utrzymuje poufne lub wrażliwe dane, uwierzytelnianie i informacje o dostępie za zaporą sieciową.

Dodatkowe funkcjonalności:

Multi-Tenancy - opcja Multi-tenancy umożliwia MOVEit Transfer jednoczesną obsługę wielu organizacji klientów, lub "najemców", na zasadzie domeny lub nazwy użytkownika.
Wysoka dostępność - MOVEit Transfer ma elastyczną architekturę, która może być wdrożona na jednym lub wielu systemach, aby spełnić wymagania dostępności, wydajności lub skalowalności.
Klienci biurkowi - Wybierz spośród pełnej gamy klientów desktopowych, aby spełnić swoje potrzeby, w tym łatwego w użyciu klienta MOVEit dla Windows i MacOS, WS_FTP, MOVEit EZ i MOVEit Freely.
API - MOVEit API oferuje programom zewnętrznym dostęp do szerokiego zakresu usług i możliwości administracyjnych związanych z usługami MOVEit Cloud i MOVEit Transfer.

trial

strona www

Ulotka PL

Klasa sprzętu:

 PC  Serwer  Maszyna wirtualna

System operacyjny:

 Windows 7/8/10  Mac OS X 10.7, 10.8 lub 10.9  Linux
 Windows Server 2008/2012/2016  iOS  Android

Przeglądarka:

 Opera  Safari  Chrome  Firefox  Internet Explorer

Zapraszamy do zakupu produktu:

Formularz zapytania


Masz pytanie dotyczące tego produktu?
Prześlij je za pomocą formularza.
Nasz pracownik udzieli Tobie szczegółowej odpowiedzi na zadane pytania.