Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

MailStore Server

mailstore-server-logo.png

MailStore Server to jedno z wiodących rozwiązań do archiwizacji poczty elektronicznej. Łatwy w instalacji, niezawodny i niewymagający konserwacji. Dzięki MailStore Server firmy różnych wielkości mogą skorzystać z prawnych, technologicznych oraz ekonomicznych zalet nowoczesnej i bezpiecznej archiwizacji poczty. Oprogramowanie gromadzi wierne kopie wiadomości w centralnym pliku, co gwarantuje bezpieczeństwo i dostępność nieograniczonej ilości danych przez lata. Co ważne, MailStore Server jest kompatybilny z niemal każdym systemem pocztowym i metodą archiwizacji. Narzędzie zostało obdarzone zaufaniem przez ponad 60000 organizacji w 100 krajach.

Najwazniejsze zalety MailStore Server

Pomoc w przestrzeganiu przepisów
MailStore Server pomaga firmom spełniać rosnącą liczbę wymagań zgodności, a także może pomóc w scenariuszach eDiscovery. Ponadto MailStore Server może pomóc w spełnieniu ogólnego unijnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) poprzez zdefiniowanie wyrafinowanych zasad przechowywania.

Obniżenie kosztów i wydatków IT

Przeciążone serwery, rosnące koszty przechowywania oraz złożone procesy tworzenia kopii zapasowych i przywracania ogromnie obciążają działy IT oraz ich budżety. MailStore Server zmniejsza te koszty, pomaga także zmniejszyć ryzyko finansowe wynikające z utraty danych lub konfliktów prawnych.

Niezależność i bezpieczeństwo
W wielu firmach wiadomości email nie są przechowywane lokalnie pod kontrolą firmy, ale na serwerach zewnętrznych. Oznacza to, że firmy polegają wyłącznie na rutynowej procedurze tworzenia kopii zapasowych dostawcy. Archiwizując wszystkie dane zarządzane zewnętrznie, uzyskujemy pewność pełnej i skutecznej strategii tworzenia kopii zapasowych.

Niezależność od uciążliwych plików PST
Pliki PST są podatne na utratę lub uszkodzenie danych, mają ogromny wpływ na przechowywanie i tworzenie kopii zapasowych i mogą być koszmarem w przypadku wyszukiwania konkretnych danych. Dzięki MailStore Server można archiwizować i tworzyć kopie zapasowe wszystkich plików PST firmy centralnie.

Blokada usuwania wiadomości email przez użytkowników
Użytkownicy mogą usunąć ważne wiadomości email przez przypadek lub z premedytacją. Użytkownicy często usuwają swoje skrzynki pocztowe po opuszczeniu firmy. Oznacza to, że organizacja może codziennie tracić ważne dane, MailStore Server może pomóc wyeliminować takie ryzyko.

Oszczędność do 70% przestrzeni dyskowej
MailStore Server stosuje technikę duplikacji i kompresji danych. Załączniki plików są również kompresowane

Zintegrowana technologia przechowywania
Rdzeń MailStore Server składa się z zaawansowanej technologii pamięci masowej, która nie wymaga żadnego zewnętrznego oprogramowania bazodanowego. MailStore Server może być łatwo używany od razu po rozpakowaniu dla maksymalnie 500 użytkowników.

Przywracanie wszystkich użytkowników jednym kliknięciem
Użytkownicy mogą przywracać wiadomości email z archiwum jednym kliknięciem myszy, a administrator nie musi już przechodzić przez czasochłonny proces odzyskiwania ich z kopii zapasowej.

Dostęp do wiadomości email w przypadku awarii serwerów
Gdy serwer pocztowy nie działa lub dane są tracone, każdy użytkownik w firmie może uzyskać dostęp do wszystkich wiadomości email za pośrednictwem archiwum wiadomości.

Szybki dostęp do wyszukiwania
MailStore Server oferuje szybkie wyszukiwanie pełno tekstowe wiadomości email i wszelkiego rodzaju załączników. Dostęp jest również możliwy poprzez oryginalną strukturę folderów.

Zintegrowana i skalowalna technologia przechowywania danych, niewymagająca serwera SQL
Minimalne wymagania systemowe. Łatwa instalacja w zaledwie kilka minut.


Wspierane systemy
Microsoft Exchange Server 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 (ograniczone), 2003 (ograniczone)
Microsoft Office 365
G Suite
Wszystkie serwery poczty elektronicznej obsługujące protokoły IMAP i POP3
MDaemon, IceWarp i Kerio Connect
Pliki PST, EML i inne
Klienci poczty, np. Microsoft Outlook lub Mozilla Thunderbird

trial

strona www

Ulotka PL

Klasa sprzętu:

 PC  Serwer  Maszyna wirtualna

System operacyjny:

 Windows 7/8/10  Mac OS X 10.7, 10.8 lub 10.9  Linux
 Windows Server 2008/2012/2016  iOS  Android

Przeglądarka:

 Opera  Safari  Chrome  Firefox  Internet Explorer

Zapraszamy do zakupu produktu:

Formularz zapytania


Masz pytanie dotyczące tego produktu?
Prześlij je za pomocą formularza.
Nasz pracownik udzieli Tobie szczegółowej odpowiedzi na zadane pytania.