Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Lepide Data Security Platform

lepide-data-security-platform-logo.png

Lepide Data Security Platform oferuje prosty, ale potężny sposób wykrywania zagrożeń wewnętrznych, możliwość zapobiegania naruszeniom danych oraz zgodność ze standardami bezpieczeństwa. Odkrywanie i klasyfikację danych, analizę zachowań użytkowników i podmiotów, wykrywanie anomalii i włączanie audytu zmian dają pełny wgląd w bezpieczeństwo wrażliwych danych. Lepide Data Security Platform łączy w sobie wszystkie rozwiązania bezpieczeństwa dostarczane przez firmę Lepide w pojedynczej platformie.

Lepide Insight  - Audyt, raport i alert o wszystkich wprowadzanych zmianach dotyczących stanów bezpieczeństwa, danych i kluczowej infrastruktury. Dostrzegaj zmiany, które pozostawiają infrastrukturę w stanie bezbronności, generuj gotowe raporty zgodności i uzyskaj pełna ścieżka audytu zmian.
Lepide Trust - Analiza praw dostępu na kluczowych platformach w środowisku, aby dostrzec użytkowników z nadmiernymi uprawnieniami, zarządzanie dostępem do danych i wdrażanie polityki zero zaufania.
Lepide Detect  - Analiza zachowania użytkowników w zakresie poufnych danych oraz wykrywanie anomalii. Wykrywaj i reaguj na zagrożenia z predefiniowanymi modelami zagrożeń i alarmami w czasie rzeczywistym.
Lepide Identify - Dowiedz się, gdzie znajdują się Twoje najbardziej wrażliwe dane i dlaczego są wrażliwe dzięki funkcja klasyfikacji. Nieważne, gdzie dane są przechowywane, w chmurze lub on-premise, możesz kategoryzować je na podstawie ryzyka, wartości pieniężnej, częstotliwość i stosunku do różnych zgodności.Kluczowe cechy
Intuicyjny pulpit nawigacyjny - Błyskawicznie zobacz podsumowanie wszystkich dokonanych zmian w intuicyjnym pulpicie nawigacyjnym. Zidentyfikuj każdy potencjalny problem z wydajnością serwera. Natychmiast zobacz zmiany, które zachodzą dzięki funkcjonalności Live Feed.
Szczegółowe raportowanie - Setki gotowych raportów zgodności dla łatwego i szybkiego dostępu do danych dotyczących zgodności. Szybka identyfikacja „kto, co, gdzie i kiedy” każdej zmiany.
Ostrzeganie w czasie rzeczywistym - Natychmiastowe alerty w przypadku wystąpienia określonych zdarzeń. Twórz alerty progowe, które pomogą Ci zidentyfikować anomalie. Otrzymuj alerty w czasie rzeczywistym prosto do aplikacji, konsolę lub na wskazany adres email.
Aplikacja mobilna – Kanał Live Feed o zmianach na bieżąco. Zaprojektowany, aby działać na dowolnym urządzeniu Apple lub Android. Umożliwia ciągłe śledzenie zmian.
Zarządzanie dostępem do danych - Odkrywaj i klasyfikuj swoje najbardziej wrażliwe dane w w odniesieniu do kwestii bezpieczeństwa i zgodności. Uzyskaj szczegółową analizę i alerty dotyczące zachowań użytkowników . Zapewnij odpowiednie prawa dostępu, analizując uprawnienia do nieustrukturyzowanych danych.
Uniwersalny audyt - Lepide Data Security Platform może teraz przeprowadzać audyt zaraz po instalacji dzięki szablonom i prostemu w użyciu interfejsowi, zarówno w środowiskach lokalnych jak i chmurze.

trial

strona www

Ulotka ENG

Klasa sprzętu:

 PC  Serwer  Maszyna wirtualna

System operacyjny:

 Windows 7/8/10  Mac OS X 10.7, 10.8 lub 10.9  Linux
 Windows Server 2008/2012/2016  iOS  Android

Przeglądarka:

 Opera  Safari  Chrome  Firefox  Internet Explorer

Zapraszamy do zakupu produktu:

Formularz zapytania


Masz pytanie dotyczące tego produktu?
Prześlij je za pomocą formularza.
Nasz pracownik udzieli Tobie szczegółowej odpowiedzi na zadane pytania.