Nowe produkty w rodzinie Netwrix
Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Endpoint Protector

endpoint-protection-logo.png

Endpoint Protector to wielokrotnie nagradzane rozwiązanie klasy DLP, dedykowane dla małych i średnich organizacji. Proste w implementacji i użyciu, wieloplatformowe narzędzie zapobiegające utracie danych. Endpoint Protector wymusza szyfrowanie informacji, zapewnia bezproblemową kontrolę portów USB i innych peryferii oraz skanuje dane w ruchu i w spoczynku.


Aplikacja składa się z czterech modułów:
• Device Control - pozwala na kontrolę portów (USB, port szeregowy, czytnik kart pamięci itp.) oraz urządzeń do nich podłączanych takich jak pendrive, telefony komórkowe, aparaty i kamery oraz wiele więcej.
• Content Aware Protection - zapewnia kontrolę nad wrażliwymi danymi i ich potencjalnym wyciekiem lub kradzieżą poprzez przeglądarki internetowe, klienta poczty email, komunikatory, serwisy społecznościowe i inne.
• Enforced Encryption – automatyczne szyfrowanie, zarządzanie i zabezpieczanie urządzeniami pamięci masowej USB, poprzez zabezpieczanie danych w „trakcie tranzytu”.
• eDiscovery - moduł pozwalający na skanowanie wrażliwych danych znajdujących się na komputerach użytkowników.

Rozwiązanie Endpoint Protector dostępne jest, jako hardware, virtual appliance lub usługa chmurowa.

Urządzenie sprzętowe (hardware)

Rodzina urządzeń sprzętowych Endpoint Protector chroni infrastrukturę IT posiadającą od 20 do 4000 końcówek. Zawiera wszystko, co jest wstępnie zainstalowane, a wybór różnych modeli jest dostępny dla potrzeb każdej organizacji. Instalacja nie jest wymagana. Po naciśnięciu przycisku zasilania wystarczy przypisać adres IP w sieci lokalnej i wdrożyć klienta Endpoint Protector na punktach końcowych.

Kluczowe zalety:
• Dedykowany sprzęt
• Oszczędność czasu - wszystko jest fabrycznie zainstalowane
• Minimalne obciążenie dla wdrażania i zarządzania
• Krótka krzywa uczenia się dzięki przyjaznemu interfejsowi internetowemu
• Niski koszt - ma najwyższy zwrot z inwestycji i najniższy całkowity koszt posiadania wśród produktów zapobiegających utracie danych

Urządzenie wirtualne
Urządzenie wirtualne Endpoint Protector jest odpowiednie dla firm każdej wielkości. Jest dostępne w formatach VMX, PVA, OVF, OVA, XVA i VHD, jest zgodne z najpopularniejszymi narzędziami do wirtualizacji. Wystarczy zainstalować urządzenie w środowisku wirtualnym, zaimportować licencje i wdrożyć klientów Endpoint Protector na swoich komputerach. Nośniki wymienne są natychmiast kontrolowane, a zasady ochrony treści, eDiscovery i zarządzania urządzeniami mobilnymi znajdują się w odległości kilku kliknięć.

Kluczowe zalety
• Prawie jak Plug and Play Data Security - zainstaluj go w ciągu 30 minut
• Ekologiczny - użyj sprzętu, który już masz
• Skalowalny - licencjonuj dokładnie liczbę komputerów i urządzeń mobilnych, które chcesz chronić
• Zawarte wszystkie moduły Endpoint Protector - Kontrola urządzeń, Ochrona Aware Content, eDiscovery, Zarządzanie urządzeniami mobilnymi i Wymuszone szyfrowanie
• Krótka krzywa uczenia się dzięki przyjaznemu interfejsowi internetowemu

Usługa w chmurze
Endpoint Protector można wdrożyć za pomocą różnych dostawców usług w chmurze, takich jak Amazon Web Services (AWS), Microsoft Azure lub Google Cloud Platform (GCP).

 

trial

strona www

Ulotka PL

Klasa sprzętu:

 PC  Serwer  Maszyna wirtualna

System operacyjny:

 Windows 7/8/10  Mac OS X 10.7, 10.8 lub 10.9  Linux
 Windows Server 2008/2012/2016  iOS  Android

Przeglądarka:

 Opera  Safari  Chrome  Firefox  Internet Explorer

Zapraszamy do zakupu produktu:

Formularz zapytania


Masz pytanie dotyczące tego produktu?
Prześlij je za pomocą formularza.
Nasz pracownik udzieli Tobie szczegółowej odpowiedzi na zadane pytania.