Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Emsisoft

emsisoft-logo.png

Korzenie firmy Emsisoft sięgają aż do 1999 roku, kiedy CEO firmy, Christian Mairoll otrzymywał paskudnego trojana backdoor, „Back Orifice”, od tak zwanych „przyjaciół” za pośrednictwem ICQ. Gdy zmuszało to napęd CD do wielokrotnego otwierania i zamykania, jego ciekawość zapłonęła. Jak działa ten trojan? Jak się tego pozbyć? Właśnie wtedy napisano pierwszą linię kodu Emsisoft Anti-Malware.

W 2003 roku projekt, który rozpoczął się jako projekt hobby, stał się firmą zajmującą się zwalczaniem złośliwego oprogramowania. Zespół ekspertów poświęca swój czas i wysiłek na ochronę milionów klientów przed niekończącym się strumieniem zagrożeń internetowych. Dziś Emsisoft ma siedzibę w Nowej Zelandii, ale utrzymuje globalną obecność dzięki lokalnym zespołom we wszystkich strefach czasowych.


Lista produktów producenta

emsisoft-enterprise-security-logo.png
Emsisoft Enterprise Security

Pakiet Emsisoft Enterprise Security zapewnia zaawansowane funkcje dedykowane dla większych firm. To specjalna edycja wersji Emsisoft Business Security uzupełniona o integrację z Active Directory.

Czytaj dalej

emsisoft-business-security-logo.png
Emsisoft Business Security

Emsisoft Business Security to kompletne, centralnie zarządzane rozwiązanie antywirusowe zapewniające ochronę przed wszelkimi zagrożeniami. Czterowarstwowa ochrona z podwójnym silnikiem antywirusowym obejmuje także dedykowany moduł, który wykrywa zachowanie istniejących i zupełnie nowych zagrożeń ransomware i zatrzymuje je przed zaszyfrowaniem poufnych danych biznesowych.

Czytaj dalej

1