Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

AlienVault USM Anywhere

USMAnywhere-logo.jpg

Unified Security Management (USM) jest rozwiązaniem firmy AlienVault, które umożliwia firmom każdej wielkości korzystanie z profesjonalnego narzędzia wykrywającego aktualne zagrożenia i umożliwiające odpowiedź na nie w jak najkrótszym czasie. AlienVault USM Anywhere jest wariantem umożliwiającym wdrożenie go w środowisku użytkownika, jako aplikacja działająca w chmurze.

Obok funkcjonalności tradycyjnego systemu SIEM, AlienVault Unified Security Management posiada wszystkie niezbędne funkcje bezpieczeństwa zintegrowane w jednej platformie i bez dodatkowych opłat. Oprogramowanie to skoncentrowane jest na łatwości użytkowania i wdrożenia, dlatego jest idealne dla organizacji z ograniczonym budżetem i zasobami.

Główne funkcje narzędzia:

- Asset Discovery - aktywne i pasywne wykrywanie sieci - w ciągu kilku minut od instalacji administrator otrzymuje informacje odnośnie wszystkich urządzeń IP z obsługą w sieci, oprogramowania, jakie jest na nich zainstalowane, konfiguracji, ewentualnych luki czy zagrożeń.
- Vulnerability Assessment – aktywne skanowanie sieci, stałe monitorowanie zagrożeń - narzędzie zapewnia wbudowany system oceny podatności na zagrożenia bezpieczeństwa odpowiadając na podstawowe oraz zaawansowane zapytania w tym zakresie.
- Threat Detection - informacje o zagrożeniach w czasie rzeczywistym, monitorowanie integralności plików - dostarcza informacji o zagrożeniach w czasie rzeczywistym oraz nadaje zagrożeniom odpowiednie priorytety, dla łatwiejszej ich identyfikacji. Ułatwia to rozpoznanie ofiary ataku, atakujących oraz ich metod i zamiarów.
- Behavioral Monitoring - monitorowanie zachowań - funkcja monitorowania zachowań rozpoczyna zbieranie danych, które pomagają zrozumieć stan systemu i aktywności sieciowej. Korzystanie z wbudowanego mechanizmu monitorowania zachowania sieci może uprościć reagowanie na incydenty.
- SIEM - zarządzanie logami, korelacja zdarzeń, analiza i raportowanie - umożliwia wykrywanie anomalii w zachowaniach użytkownika, sieci i aplikacji oraz rozpoznaje wzorce aktywności reprezentatywne dla coraz bardziej wyrafinowanych zagrożeń.

Dzięki powyższym platforma AlienVault Unified Security Management zapewnia:
- ujednolicone monitorowanie bezpieczeństwa,
- proste zarządzanie zdarzeniami i raportowanie,
- nieprzerwaną ochronę przed zagrożeniami,
- szybkie wdrożenie,
- mnogość funkcji zabezpieczeń zintegrowanych w jednej konsoli.

 

trial

strona www

Ulotka ENG

Klasa sprzętu:

 PC  Serwer  Maszyna wirtualna

System operacyjny:

 Windows 7/8/10  Mac OS X 10.7, 10.8 lub 10.9  Linux
 Windows Server 2008/2012/2016  iOS  Android

Przeglądarka:

 Opera  Safari  Chrome  Firefox  Internet Explorer

Zapraszamy do zakupu produktu:

Formularz zapytania


Masz pytanie dotyczące tego produktu?
Prześlij je za pomocą formularza.
Nasz pracownik udzieli Tobie szczegółowej odpowiedzi na zadane pytania.