Nowe produkty w rodzinie Netwrix
Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Acronis uruchomił pierwsze Data Center w Polsce

acronislogo2017.jpg

Acronis uruchomił swoje pierwsze Data Center w Polsce wraz firmą Atman. To kolejne z pośród 111 nowych centrów danych uruchomionych przez Acronis, które odtąd zapewni partnerom Data Center dostęp do pełnej gamy rozwiązań Acronis z zakresu cyberochrony.

„Uruchomienie Acronis Cloud Data Center w Polsce to ważny komunikat dla naszych partnerów i klientów” - mówi Artur Cyganek, Regional Manager Eastern Europe w Acronis. „Teraz nasi partnerzy mogą chronić dane klientów składowane lokalnie, wiedząc, że są wspierani przez globalnego partnera, który operuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Ponadto, polscy klienci będą mieli pewność, że ich dane są przechowywane lokalnie, zgodnie ze wszystkimi obecnymi i przyszłymi przepisami.”

Globalna sieć Centrów Danych Acronis obejmuje obecnie lokalizacje w USA, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Liechtensteinie, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Czechach, Brazylii, Portugalii, Izraelu, Japonii, Australii, Kanadzie, Bhutanie oraz Singapurze.

„Acronis dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim partnerom rozwiązania, które chronią ich klientów zapewniając im niezbędne wsparcie do rozwoju biznesu” - dodaje Artur Cyganek - „Nasze nowe centrum danych w Warszawie dostarcza  rozwiązania i wsparcie na poziomie lokalnym, zapewniając partnerom i ich klientom ochronę przed cyberzagrożeniami potrzebną do sprostania wyzwaniom IT, przed którymi stoją współczesne organizacje”.

Wszystkie rozwiązania firmy Acronis zostały zaprojektowane z myślą o pięciu wektorach cyberochrony Acronis, tj. bezpieczeństwo, dostępność, prywatność, autentyczność i ochronę danych, aplikacji i systemów organizacji (SAPAS - Safety, Accessibility, Privacy, Authenticity, Security). Wśród rozwiązań dostępnych w nowym centrum danych jest oprogramowanie Acronis Cyber Protect, które integruje funkcje tworzenia kopii zapasowych, odtwarzania po awarii, ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, cyberbezpieczeństwa i narzędzi do zarządzania urządzeniami końcowymi. Platforma ta zarządzana jest z poziomu jednego panelu.

Z tej okazji zapraszamy na webinar oraz debatę technologiczną w dnu 14.05.2021 o godzinie 11:00, którą poprowadzi Artur Cyganek, Dyrektor Acronis na Europę Środkowo-Wschodnią. Gościem specjalnym debaty będzie Jerzy Dudek, legenda Liverpool FC, który podczas debaty opowie o korzyściach z połączenia doświadczeń sportowych z najnowszymi technologiami Acronis.

Agenda spotkania:
1.    Tajniki mistrzów obrony - jak w sporcie i technologii zdobyć przewagę
2.    Jak być #CyberFit - czyli dbanie o formę w cyfrowym świecie
3.    Twoje dane w polskiej chmurze - czyli o nowym DataCenter Acronis w Warszawie
4.    Możliwości Acronis Cyber Protect
5.    Konkurs z nagrodami!

Na zakończenie debaty zostanie wyświetlony konkurs z pytaniami na żywo. Na tych uczestników, którzy wykażą się wiedzą i najszybszym refleksem, czekają atrakcyjne nagrody!

Po zakończeniu debaty zapraszamy na webinar dotyczący rozwiązań Acronis Cyber Protect, który poprowadzą Artur Cyganek oraz Dariusz Mumot z Acronis.

Data wydarzenia: 14.05.2021.
Godzina: 11:00 CET.
Rejestracja na wydarzenie (Debata i Webinar): www.cyberfit.pl.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Serdecznie zapraszamy do rejestracji.