Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Acronis Cloud Storage

acronis-cloud-storage-logo.jpg

Acronis Cloud Storage (poprzednio Acronis Backup to Cloud) to subskrypcja udostępniająca bezpieczne i skalowalne funkcje ochrony danych, odzyskiwania awaryjnego oraz tworzenia zdalnych kopii zapasowych dowolnych danych w dowolnym czasie i miejscu. Jest ona kompleksowym i łatwym w obsłudze środowiskiem ułatwiającym backup danych. Dodatkowym atutem jest polska lokalizacja geograficzna chmury.

Przy wykorzystaniu możliwości, jakie daje mechanizm Acronis AnyData Engine, usługa Acronis Cloud Storage umożliwia łatwe tworzenie kopii zapasowych dysków, partycji i plików w bezpiecznej, definiowanej programowo pamięci masowej Acronis znajdującej się w zdalnym centrum danych, a także szybkie przywracanie wybranych plików, folderów i aplikacji lub całego systemu. Acronis Cloud Storage jest w pełni zintegrowana z produktami Acronis Cyber Backup, dzięki czemu umożliwia łatwe tworzenie kopii zapasowych danych i systemów w modelu hybrydowym. Łącząc chmurę Acronis Cloud z innymi produktami Acronis, klient uzyskuje hybrydowy system backupu potrzebny na wypadek poważnego incydentu. Mechanizm Acronis AnyData Engine automatycznie powiela kopie zapasowe nawet w pięciu różnych miejscach, w tym lokalnie i w chmurze Acronis Cloud. Dane zawarte w kopiach zapasowych mogą być replikowane między różnymi lokalizacjami, a także automatycznie przenoszone do nowych lokalizacji zgodnie z firmowymi zasadami przechowywania.

Najważniejsze funkcje:
• Scentralizowane zarządzanie kopiami zapasowymi, zarówno przechowywanymi lokalnie jak i zdalnie, ułatwia czynności administracyjne.
• Funkcje lokalnego tworzenia kopii zapasowych, replikacji i przemieszczania zapewniają dostępność wielu egzemplarzy kopii zapasowych, umożliwiają wdrożenie hybrydowego modelu backupu i eliminują ryzyko utraty danych.
• Stosowane w administracji publicznej szyfrowanie AES-256 zabezpiecza dostęp do danych oraz ich przechowywanie i przesyłanie.
• Usługa wykonywania pierwotnej kopii zapasowej w magazynie pozwala zaoszczędzić czas i szybko przenieść dużą ilość danych do zewnętrznego chronionego centrum.
• Oferowana przez firmę Acronis usługa odzyskiwania dużych ilości danych usprawnia odzyskiwanie po awarii, umożliwiając szybkie i łatwe odzyskiwanie dużych zbiorów danych oraz całych komputerów.
• Udostępniane przez firmę Acronis centra danych z bezpieczną, definiowaną programowo pamięcią masową są wyposażone w najnowsze technologie zapobiegania awariom i mają certyfikat SSAE 16.

 

trial

strona www

Ulotka PL

Klasa sprzętu:

 PC  Serwer  Maszyna wirtualna

System operacyjny:

 Windows 7/8/10  Mac OS X 10.7, 10.8 lub 10.9  Linux
 Windows Server 2008/2012/2016  iOS  Android

Przeglądarka:

 Opera  Safari  Chrome  Firefox  Internet Explorer

Zapraszamy do zakupu produktu:

Formularz zapytania


Masz pytanie dotyczące tego produktu?
Prześlij je za pomocą formularza.
Nasz pracownik udzieli Tobie szczegółowej odpowiedzi na zadane pytania.