Poznaj nowy Netwrix Auditor 9.9
Bezpieczne dane firmowe
Mamy do tego narzędzia
Bezpieczna praca zdalna
Backup 5 kont Microsoft 365 za darmo
TeamViewer

DeviceLock DLP

devicelock-dlp-logo.png

DaviceLock Endpoint Data Leak Prevention Suite to zaawansowane narzędzie do ochrony przed wyciekiem danych, zapewniające najwyższy poziom ochrony bez względu na to, czy problemy są wynikiem roztargnienia pracowników, czy też firma padła ofiarą kradzieży. Rozwiązanie Endpoint DLP Suite to zestaw modułów zapewniających funkcjonalności takie jak kontrola ruchu generowanego przez stacje końcowe, monitoring i filtrowanie plików, skanowanie komputerów użytkowników oraz audyt danych.

DeviceLock Endpoint Data Leak Prevention Suite oferuje kompleksową ochronę dla firm, niezależnie od ich wielkości oraz ilości używanych urządzeń. Jego działanie opiera się na mechanizmie wielowarstwowej kontroli przepływu danych, którą zintegrowano z ich filtrowaniem oraz analizowaniem dostępnych tam treści. Administrator systemu nadaje każdemu użytkownikowi zakres dostępu związany z przesyłaniem, przechowywaniem i kopiowaniem informacji z biurowych komputerów. Gdy użytkownik wyjdzie poza swoje uprawnienia, co zostanie dostrzeżone przez mechanizm filtrowania i sprawdzania treści, proces przenoszenia materiałów zostaje natychmiast zatrzymany. W tym momecie odnotowywane są wszystkie związane z tym zdarzeniem parametry: użytkownik, czas, charakter pliku, rodzaj transferu danych.DeviceLock DLP Suite składa się z kilku współpracujących ze sobą modułów, z których każdy skupia na innym aspekcie pracy, co daje łącznie kompleksową kontrolę nad infrastrukturą i znajdującymi w niej danymi. Obejmuje to stacje robocze, urządzenia peryferyjne, a także monitoring wydruków. Dzięki prostemu i klarownemu modułowi dozoru, można dokonać rekonstrukcji treści i sesji z wyodrębnieniem plików oraz danych innego rodzaju. Dostępny w ramach pakietu moduł DeviceLock Search Server (DLSS) pozwala na tekstowe przeszukiwanie centralnej bazy shadowingu i bazy zdarzeń, a jego zadaniem jest audyt materiałów, badanie incydentów oraz dokładna i szybka analiza zgromadzonych informacji. Moduł DiscoveryServer z kolei umożliwia skanowanie i identyfikację określonych typów treści zgodnie z ustalonymi regułami komputerów użytkowników i pamięci masowych zlokalizowanych wewnątrz sieci firmowej oraz poza nią. Innymi modułami w ramach rozwiązania DeviceLock DLP Suite są NetworkLock, monitorujący ruch w sieci i ContentLock, odpowiedzialny za sprawdzanie przepływających treści.

Czym wyróżnia się DeviceLock DLP?
Do zastosowania DaviceLock Endpoint Data Leak Prevention Suite w firmie przekonuje zarówno kompleksowość i skuteczność oferowanej ochrony, jak i łatwość w zarządzaniu. W ramach rozwiązania obsługiwanych jest ponad 120 formatów plików, między innymi: Microsoft Office, PDF, OpenOffice, Lotus 1-2-3, WordPerfect, WordStar, Quattro Pro, CSV, DBF, XML, Unicode, GZIP, RAR, ZIP oraz repozytoria email.

trial

strona www

Ulotka PL

Klasa sprzętu:

 PC  Serwer  Maszyna wirtualna

System operacyjny:

 Windows 7/8/10  Mac OS X 10.7, 10.8 lub 10.9  Linux
 Windows Server 2008/2012/2016  iOS  Android

Przeglądarka:

 Opera  Safari  Chrome  Firefox  Internet Explorer

Zapraszamy do zakupu produktu:

Formularz zapytania


Masz pytanie dotyczące tego produktu?
Prześlij je za pomocą formularza.
Nasz pracownik udzieli Tobie szczegółowej odpowiedzi na zadane pytania.