Poznaj nowy Netwrix Auditor 9.9
Mamy do tego narzędzia
Zapraszamy na webinar
Bezpieczna praca zdalna
Backup 5 kont Microsoft 365 za darmo

True Image 2019

trueimage2019-logo.png

Acronis True Image 2019 to kolejna wersja jednego z najpopularniejszych narzędzia do tworzenia kopii zapasowych dla konsumentów oraz małych firm. Żadne inne rozwiązanie nie oferuje tak bogatego zestawu narzędzi ochrony, poprzez tak czytelny i prosty w użyciu panel użytkownika. Dodatkowo to jedyne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych oparte na sztucznej inteligencji, chroniącej przed ransomware, które aktywnie wykrywa, blokuje i automatycznie odwraca skutki nieautoryzowanego szyfrowania.

Podstawowe cechy narzędzia Acronis True Image 2019 to:
Wszechstronność - Tworzenie kopie zapasowych tego co chcemy i jak chcemy, za pomocą narzędzi takich jak pełny obraz dysku, kopia plików i folderów, klonowanie aktywnego dysku, harmonogram oparty o zdarzenia, ciągłe kopie zapasowe i generator nośnika ratunkowego.
Przejrzystość – Wszystkie informacje na temat kopii zapasowej już na pierwszy rzut oka. Śledzenie statusów kopii zapasowych, rozmiarów plików i czasu tworzenia kopii oraz wykresy przedstawiające rodzaj przechowywanych danych.
Elastyczność - Całkowita ochrona i kontrola składowanych danych, niezależnie od tego czy jest to dysk zewnętrzny, folder sieciowy, urządzenie NAS, miejsce w chmurze czy ich kombinacja.
Kompatybilność - Bezpieczeństwo danych niezależnie od tego gdzie się znajdują, dzięki rozwiązaniu, które obsługuje komputery PC z Windows, komputery Mac, urządzenia iOS oraz Android, a także maszyny wirtualne i konta mediów społecznościowych.

Zestaw przydatnych funkcjonalności Acronis True Image 2019 obejmuje:
Pełna kopia zapasowa – ochrona całkowita, możliwość przywracania całego systemu do pojedynczego pliku i folderu z lustrzanego obrazu systemu lub wybranych partycji.
Aktywna ochrona przed ransomware i koparkami kryptowalut – ochrona przed skutkami działania oprogramowania ransomware. Acronis Active Protection 2.0, nowa technologia opartą na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym, wykrywa i blokuje ransomware, a następnie automatycznie odwraca skutki jego działania. Chroni także komputery przed ukrytymi koparkami kryptowalut.
Acronis Survival Kit (Nowość!) – możliwość utworzenia na dysku zewnętrznym narzędzia ratunkowego all-in-one, zawierającego wszystko, czego potrzeba do przywrócenia systemu, m.in. nośnik startowy i pełne kopie zapasowe komputera.
Czyszczenie wersji kopii zapasowych (Nowość!) – całkowita kontrola nad wersjonowaniem kopii zapasowych.
Rozpoczęcie kopii zapasowej po podpięciu urządzenia USB (Nowość!) – podłączenie zewnętrznego urządzenia USB i możliwość automatycznego wykonywania kopii zapasowych danych.
Klonowanie aktywnych dysków (Nowość dla komputerów Apple!) – tworzenie dokładnej repliki aktywnych systemów Windows i Mac bez potrzeby ich zatrzymywania czy restartu. Od systemu operacyjnego i programów, do plików i ustawień. Jest to najprostsza i najbardziej niezawodna metoda migracji wszystkich danych na większy lub szybszy dysk.
Generator nośnika ratunkowego WinPE – proste tworzenie nośnika startowego i przywracanie z jego poziomu systemu, na tym samym lub zupełnie nowym sprzęcie.
Obsługa środowiska wirtualnego (Nowość!) – możliwość przetestowania programów i ustawień oraz uruchamianie systemu w postaci maszyny wirtualnej, dzięki konwersji pełnej kopii zapasowej do formatu dysku wirtualnego.
Certyfikacja blockchain - unikalny “odcisk palca” własnych danych z funkcją Acronis Notary, która potwierdza spójność kopii zapasowej. Dostępne tylko w wersji Premium.
Podpisy elektroniczne – możliwość elektronicznego podpisania dokumentów funkcją Acronis ASign w celu weryfikacji autentyczności pliku. Dostępne tylko w wersji Premium.
Kopie zapasowe Office 365 (Nowość!) - kopie zapasowe konta Office 365 bezpośrednio do chmury Acronis. Zabezpieczenie wiadomości email i załączników poczty Microsoft Outlook, a także plików oraz folderów zapisanych w OneDrive. Możliwość przywracania całych skrzynek pocztowych i dysków OneDrive, a także wyszukiwanie pojedynczych wiadomości i plików. Dostępne tylko w wersji Advanced oraz Premium.
Kopia zapasowa do chmury - nowe formatowanie Acronis file-to-cloud zwiększa niezawodność i wydajność kopii zapasowych zarówno dla systemu Windows, jak i Mac. Dostępne tylko w wersji Advanced oraz Premium.
Bezpłatne aktualizacje do najnowszej wersji - Dostępne tylko w wersji Advanced oraz Premium.
Pomoc techniczna przez telefon i email - Dostępne tylko w wersji Advanced oraz Premium.

 

trial

strona www

Ulotka PL

Klasa sprzętu:

 PC  Serwer  Maszyna wirtualna

System operacyjny:

 Windows 7/8/10  Mac OS X 10.7, 10.8 lub 10.9  Linux
 Windows Server 2008/2012/2016  iOS  Android

Przeglądarka:

 Opera  Safari  Chrome  Firefox  Internet Explorer

Zapraszamy do zakupu produktu:

Lp.
Licencja
Symbol
Ilość
Cena (NETTO)
Akcja
1
Acronis True Image 2019 - 3 Computers
TIH2019-3
275.00
Dodaj to koszyka