Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

TitanHQ

titanhq-logo2019.jpg

TitanHQ jest producentem rozwiązań antyspamowych dla ochrony serwerów pocztowych oraz bram sieciowych chroniących zasoby korporacyjne przed zagrożeniami z zewnątrz. Rozwiązania SpamTitan charakteryzuje wysoka skuteczność i efektywność kosztowa. Oferta firmy obejmują trzy grupy produktowe: SpamTitan, WebTitan oraz ArcTitan. SpamTitan to rozwiązania ściśle związane z ochroną poczty elektronicznej, które pozwalają na skuteczną ochronę cennych informacji firmowych oraz umożliwiają ochronę przed spamem, wirusami, trojanami i innym złośliwym oprogramowaniem. WebTitan obejmuje rozwiązania związane ze skutecznym filtrowaniem stron www i zapewnia doskonałą ochronę przed zagrożeniami płynącymi z sieci. Z kolei ArcTitan to rozwiązanie do bezpiecznego przechowywania archiwum poczty korporacyjnej w chmurze.


Lista produktów producenta

webtitan-logo.jpg
WebTitan

WebTitan Gateway jest narzędziem służącym do filtrowania treści sieci web, pozwalającym na monitorowanie, kontrolowanie i ochronę firm oraz użytkowników przed zagrożeniami online. WebTitan Gateway, jako rozwiązanie typu software appliance, może zostać zainstalowane na urządzeniu lub działać w środowisku wirtualnym. Charakteryzuje się wysoką skalowalnością oraz bogatymi funkcjonalnościami, jak również prostotą wdrożenia i zarządzania.

Czytaj dalej

spamtitan-logo2015.png
SpamTitan

SpamTitan jest kompletnym rozwiązaniem do ochrony serwerów pocztowych przed spamem, wirusami, trojanami, atakami typu phishing oraz niechcianymi treściami.

Czytaj dalej

1