Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

SolarWinds

solarwinds-logo.jpg

Założona w 1999 roku firma SolarWinds zapewnia wydajne i przystępne cenowo rozwiązania do zarządzania IT dla ponad 93 tysięcy klientów na całym świecie - od małych, kilkuosobowych firm do przedsiębiorstw z listy Fortune 500. Firma została zbudowana przez inżynierów sieci i systemów IT, którzy wiedzą, co to znaczy zarządzać dzisiejszym dynamicznym środowiskiem IT. W połączeniu tej wiedzy z głęboką więzią ze społecznością została stworzona marka produktów do zarządzania, które są skuteczne, dostępne i łatwe w użyciu.

Misją firmy jest przekonanie iż specjaliści IT, którzy korzystają z produktów SolarWinds powinni czuć się wyróżnieni. Dlatego SolarWinds stawia użytkowników na pierwszym miejscu we wszystkim co robi i stara się dostarczać klientom. Nazywają to "user-centric software" i wierzą że zmieniające się oczekiwania administratorów wpłyna na dalszy rozwój oprogramowania do zarządzania infrastrukturą IT dla przedsiębiorstw.

Reasumując do kliku zdań firma skupia się nad:
- usunięciem przeszkód które w oprogramowaniu dla przedsiębiorstw generują wysokie ceny, złożoność oraz zbyt duże wykorzystanie zasobów,
- kontaktem ze społecznością użytkowników przy użyciu wszelkich możliwych metod, także nieoficjalnych (fora dyskusyjne, panele itp.),
- stałym doskonaleniem swoich produktów aby zapewnić specjalistom IT maksymalną wygodę użytkowaniu swoich rozwiązań.


Lista produktów producenta

solarwinds-service-desk-logo.jpg
SolarWinds Service Desk

SolarWinds Service Desk to oparte na chmurze rozwiązanie do zarządzania usługami, stworzone aby usprawnić sposób udzielania wsparcia i dostarczania usług.

Czytaj dalej

security-event-manager-logo.png
Security Event Manager

SolarWinds Security Event Manager to narzędzie, wykorzystywane przez tysiące specjalistów ds. bezpieczeństwa, borykających się z problemem ograniczonych zasobów.

Czytaj dalej

access-rights-manager-logo.jpg
Access Rights Manager

Solarwinds Access Rights Manager oferuje wiele różnych funkcji, które mogą pomóc w poprawie bezpieczeństwa, zminimalizować zagrożenia wewnątrz. Pozwala również na zautomatyzowanie niektórych procesów, takich jak zarządzanie dostępem czy analiza dostępu użytkowników.

Czytaj dalej

ntm-logo.jpg
Network Topology Mapper

SolarWinds Network Topology Mapper to potężna aplikacja do zarządzania siecią, automatyzuje ona odkrywanie, mapowanie topologii, dokumentację, inwentaryzację oraz raportowanie istotnych systemów sieciowych i komponentów w sieci w czasie rzeczywistym.

Czytaj dalej

solarwinds-sam-logo.jpg
Server & Application Monitor

SolarWinds Server & Application Monitor służy do monitorowania pracy infrastruktury serwerowej, umożliwia pełen wgląd w wydajność oraz stan pracy serwerów fizycznych oraz wirtualnych, systemów operacyjnych, usług sieciowych oraz komponentów systemowych. Daje także możliwość monitoringu pracy aplikacji działających na serwerach.

Czytaj dalej

cattoolslogo.jpg
Kiwi CatTools

SolarWinds Kiwi CatTools jest aplikacją skierowaną dla administratora sieci, pozwalająca na zautomatyzowanie bardzo wielu procesów związanych z codziennym zarządzaniem siecią, urządzeniami jak routery, switche i zapory.

Czytaj dalej

vmlogo.jpg
Virtualization Manager

Virtualization Manager to wydajne, zunifikowane zarządzanie wirtualizacją, które jest zdecydowanie tańsze od produktów konkurencji. Jest to kompleksowe i wielofunkcyjne oprogramowanie do zarządzania wirtualizacją, które umożliwia zintegrowane planowanie wydajności, zapobieganie niekontrolowanemu wzrostowi liczby maszyn wirtualnych, monitorowanie wydajności, zarządzanie konfiguracjami i automatyzację raportowania kosztów – oferowane w formie jednego, dostępnego cenowo pakietu, który można z łatwością pobrać, wdrożyć i stosować.

Czytaj dalej

toolset_logo.jpg
Engineer`s Toolset

Kiwi Engineer’s Toolset jest upewnienie się, że masz prawo użytkować narzędzia do łatwego i skutecznego zarządzania i rozwiązywania problemów w sieci. Wyposażony w kilkadziesiąt aplikacji pakiet Engineer’s Toolset dostarcza narzędzia do zarządzania, monitorowania i rozwiązywania problemów z siecią, których potrzebujesz aby łatwo i efektywnie zarządzać swoją infrastrukturą – a wszystko to w jednym, ekstremalnie opłacalnym zestawie z konsolą centralnego zarządzania Workspace Studio.

Czytaj dalej

kiwisyslog_logo.jpg
Kiwi Syslog Server

Kiwi Syslog Server jest jednym z najbardziej zaufanych serwerów syslog dla środowiska Windows. W instalacji i konfiguracji, oferuje bogactwo funkcji do odbioru, rejestrowania, wyświetlania, ostrzegania i przesyłania logów systemowych z urządzeń sieciowych, takich jak routery, przełączniki, hosty Linux i Unix.

Czytaj dalej

orion-nta-logo.jpg
NetFlow Traffic Analyzer

NetFlow Traffic Analyzer - analizator ruchu sieciowego - moduł dodatkowy do rozwiązania Network Performance Monitor, który pozwoli przechwytywać dane z ciągłych strumieni ruchu sieciowego i przekształcać te surowe informacje w łatwe do zinterpretowania wykresy i tabele, które precyzyjnie kwantyfikują, jak wykorzystywana jest sieć firmowa, przez kogo i w jakim celu.

Czytaj dalej

orion-ncm-logo.jpg
Network Configuration Manager

Network Configuration Manager upraszcza zarządzanie plikami konfiguracji sieci w środowiskach sieciowych pochodzących od wielu dostawców przy pomocy wysoce intuicyjnego interfejsu internetowego, który oferuje prostotę obsługi przy pomocy wskazywania i klikania oraz łatwy dostęp do danych konfiguracji. Oprócz tego Network Configuration Manager monitoruje ciągle konfiguracje urządzeń i natychmiast powiadamia o zmianach konfiguracji, aby umożliwić rozwiązanie problemów, zanim dotkną one użytkowników.

Czytaj dalej

orion-npm-logo.jpg
Network Performance Monitor

SolarWinds Network Performance Monitor to monitor wydajności sieci, potężne ale łatwe w użyciu rozwiązanie do zarządzania dostępnością i wydajnością sieci. Dostarcza ono potrzebnych informacji, aby utrzymać kontrolę nad siecią. SolarWinds Network Performance Monitor pozwoli szybko wykrywać, diagnozować i rozwiązywać problemy z wydajnością sieci i jej awariami.

Czytaj dalej

1