Nowe produkty w rodzinie Netwrix
Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Noworoczny prezent od Paessler

paessler-logo.png

Jeden z naszych dostawców narzędzi do monitorowania środowiska IT, firma Paessler ogłosiła, iż od chwili obecnej aplikacja Webserver Stress Tool staje się darmowa. To niepowtarzalna okazja, aby stać się właścicielem narzędzia które niedawno jeszcze kosztowało ponad 2.500 PLN netto za licencję administratora.

Firma Paessler w ciągu ostatnich kilku lat przebudowuje swoją ofertę i koncentruje w chwili obecnej energię na sztandarowy produkt - PRTG Network Monitor. W trakcie tego rozwoju, na przykład, jego funkcje Router Traffic Grapher PRTG i IPCheck Server Monitor połączyły się PRTG Network Monitor. To zdecydowanie przynosi korzyści klientom, ponieważ dostają kompletny pakiet, z wszystkimi możliwościami, których potrzebują, aby monitorować poszczególne elementy ich specyficznej infrastruktury IT, wirtualnej lub fizycznej, na poziomie jednego produktu bez konieczności zakupu dodatków.

Webserver Stress Tool był ostatnim programem sprzedawanym oprócz PRTG. Webserver Stress Tool ma na celu wskazać krytyczne problemy związane z wydajnością strony internetowej lub serwera WWW. Chociaż znaczna ilość licencji Webserver Stress Tool były sprzedawane w okresach miesięcznych, producent zdecydował, że nadszedł czas, aby skupić rozwój i siłę wsparcia całkowicie na głównym produkcie. Dlatego od teraz Paessler oferuje finalną wersję Webserver Stress Tool z wszystkimi funkcjami jako freeware!