Bezpieczne dane firmowe
Acronis Wizjonerem w raporcie Gartnera
Mamy do tego narzędzia
Bezpieczna praca zdalna

Novastor

novastor-logo.png

NovaStor Corporation jest wiodącym międzynarodowym dostawcą rozwiązań w zakresie oprogramowania do ochrony danych i dostępności. NovaStor dostarcza oprogramowanie, rozwiązania i usługi SaaS do tworzenia kopii zapasowych online i lokalnych, przywracania i przechowywania danych biznesowych o znaczeniu krytycznym. Do klientów należą użytkownicy domowi, użytkownicy SMB, dostawcy usług jak i międzynarodowe korporacje. Rozwiązania NovaStor są niezależne od platform i sprzętu i zapewniają optymalne technologiczne i ekonomiczne rozwiązania dla środowisk IT. NovaStor z siedzibą w Szwajcarii (Zug), posiada biura w Niemczech (Hamburg) oraz USA (Agoura Hills) i jest reprezentowana w wielu innych krajach w ramach partnerstwa.


Lista produktów producenta

novastor-datacenter-logo.jpg
NovaBACKUP DataCenter

NovaBACKUP DataCenter to prosty i niezawodny system backupu przeznaczony do heterogenicznych środowisk. Unikalna architektura NovaBACKUP DataCenter zapewnia wydajne tworzenie kopii zapasowych i przywracania bez wąskich gardeł.

Czytaj dalej

novabackup16-logo.png
NovaBACKUP Business Essentials

Najlepszy wybór dla firm opierających swoją działalność na systemie Microsoft Small Business Server. W cenie pakietu zawarte są moduły do backupu serwerów SQL oraz Exchange. Novastor Business Essentials to zaawansowany program do tworzenia kopii zapasowych danych. Obsługę programu ułatwiają kreatory, dzięki którym nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie z konfiguracją zadań.

Czytaj dalej

novabackup16-logo.png
NovaBACKUP Server

Najtańsze rozwiązanie do backupu danych dla serwerów opartych na systemie Microsoft Server. NovaBACKUP Server to profesjonalna ochrona danych. Prosta, szybka i niezawodna.

Czytaj dalej

novabackup16-logo.png
NovaBACKUP Professional

Zaawansowany program do tworzenia kopii zapasowych danych. NovaBACKUP Professional jest idealnym wyborem dla komputerów domowych oraz korporacyjnych stacji roboczych i laptopów. Tworzenie kopii zapasowych i ochrona danych nigdy nie było tak łatwe i kompletne. W cenie produktu zawarty jest wirtualny dysk twardy o wielkości 2GB gdzie można bezpiecznie przechowywać kopię zapasową danych przez okres jednego roku!

Czytaj dalej

1