Poznaj nowy Netwrix Auditor 9.9
Bezpieczne dane firmowe
Mamy do tego narzędzia
Bezpieczna praca zdalna
Backup 5 kont Microsoft 365 za darmo
TeamViewer

DeviceLock

devicelock-logo.png

Firma DeviceLock została założona w 1996 roku z myślą o dostarczaniu efektywnych i opłacalnych rozwiązań służących do zarządzania sieciami. Od samego początku misją DeviceLock było zaprojektowanie oprogramowania, które będzie wydajne i wiarygodne w dziedzinie wymuszania polityki sieciowej, przy jednoczesnym zapewnieniu łatwej i intuicyjnej obsługi. Opierając się na tych założeniach stworzono unikatowy produkt DeviceLock DLP służący do wymuszania polityki bezpieczeństwa w odniesieniu do urządzeń osobistych.

Narzędzie DeviceLock DLP jest obecnie zainstalowane na kilku milionach komputerów, w ponad 50000 firm na całym świecie, a wśród klientów firmy znajdują się czołowe korporacje zajmujące się doradztwem z zakresu integracji technologii i systemów, największe międzynarodowe banki, korporacje telekomunikacyjne i wiele instytucji rządowych oraz edukacyjnych.

DeviceLock


Lista produktów producenta

devicelock-dlp-logo.png
DeviceLock DLP

DaviceLock Endpoint Data Leak Prevention Suite to zaawansowane narzędzie do ochrony przed wyciekiem danych, zapewniające najwyższy poziom ochrony bez względu na to, czy problemy są wynikiem roztargnienia pracowników, czy też firma padła ofiarą kradzieży. Rozwiązanie Endpoint DLP Suite to zestaw modułów zapewniających funkcjonalności takie jak kontrola ruchu generowanego przez stacje końcowe, monitoring i filtrowanie plików, skanowanie komputerów użytkowników oraz audyt danych.

Czytaj dalej

1