Poznaj nowy Netwrix Auditor 9.9
Mamy do tego narzędzia
Zapraszamy na webinar
Bezpieczna praca zdalna
Backup 5 kont Microsoft 365 za darmo

Add-in Express

addinexpress_logo.jpg

Add-in Express Ltd. to prywatna firma z siedzibą w Homlu na Białorusi. Założona w 1998 roku jest pionierem narzędzi i rozwiązań do integracji oraz personalizacji narzędzi z pakietu Microsoft Office. Firma posiada statusy „Microsoft Visual Studio Industry Partner” oraz „Embarcadero Technology Partner”.


Lista produktów producenta

officevcllogo.jpg
Add-in Express for Office and Delphi VCL

Add-in Express VCL jest pierwszym narzędziem do graficznego pisania dodatków COM, inteligentnych tagów oraz serwera RTD w Delphi. Całkowicie wspiera te rozwiązania sprawiając, że tworzenie dodatków do wszystkich dostępnych wersji pakietu Microsoft Office, od 2000 do 2010 staje się bardzo wygodne.

Czytaj dalej

officenetlogo.jpg
Add-in Express for Office and .NET

Add-in Express for Office and .NET to zestaw narzędzi wspomagający pracę developerów. Add-in Express for Office and .NET jest jedyną platformą zawierającą wszystkie funkcje, których programista może potrzebować w pakiecie Microsoft Office, jak na przykład dodatki Office COM, inteligentne tagi, pliki Excel XLL, serwery RTD oraz dodatki automatyzujące (UDF). W pełni wspiera Microsoft Visual Studio 2010, 2008 oraz 2005 sprawiając, że jest bardzo wygodnym narzędziem do pracy przy tworzeniu dodatków do wszystkich wersji pakietu Office od 2000 do 2010.

Czytaj dalej

1